SRR0618-2R2ML
SRR0618-2R2ML Bourns Inc.
SRR0618.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 1.7A 50 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук