SRR0618-4R7ML
SRR0618-4R7ML Bourns Inc.
SRR0618.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.05A 100 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук