Продукція > NETPOWER > SRS4050N017N25
SRS4050N017N25
SRS4050N017N25 NetPower
SRS4050x017xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 5V 85W
Package / Case: Sixteenth Brick
Size / Dimension: 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.4mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 91.5%
Current - Output (Max): 17A
Supplier Device Package: Sixteenth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 85 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 2.25 kV
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 85W, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Sixteenth Brick, Size / Dimension: 1.30" L x 0.90" W x 0.37" H (33.0mm x 22.9mm x 9.4mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 91.5%, Current - Output (Max): 17A, Supplier Device Package: Sixteenth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 85 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 2.25 kV.