Продукція > NETPOWER > SRS4120N008N25
SRS4120N008N25
SRS4120N008N25 NetPower
SRS4120x008xxx.pdf
Виробник: NetPower
Description: DC DC CONVERTER 12V 96W
Packaging: Tray
Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
Package / Case: Sixteenth Brick
Size / Dimension: 1.31" L x 0.91" W x 0.37" H (33.3mm x 23.1mm x 9.4mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: cURus
Efficiency: 92.5%
Current - Output (Max): 8A
Supplier Device Package: Sixteenth Brick
Voltage - Input (Min): 36V
Voltage - Output 1: 12V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 96W, Packaging: Tray, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense, Package / Case: Sixteenth Brick, Size / Dimension: 1.31" L x 0.91" W x 0.37" H (33.3mm x 23.1mm x 9.4mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: cURus, Efficiency: 92.5%, Current - Output (Max): 8A, Supplier Device Package: Sixteenth Brick, Voltage - Input (Min): 36V, Voltage - Output 1: 12V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.