SRU3009-220Y
SRU3009-220Y Bourns Inc.
SRU3009.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: FIXED IND 22UH 220MA 1.45OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 40MHz
Current - Saturation (Isat): 250mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 220MA 1.45OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.138" L x 0.130" W (3.50mm x 3.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 1.45Ohm Max, Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 40MHz, Current - Saturation (Isat): 250mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.