SS0M0010G Omron Electronics Inc-EMC Div
A6SR.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: BASIC SWITCH
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 10A (AC)
Mounting Type: Chassis Mount
Circuit: SPDT
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Lever, Straight
Operating Force: 50gf
Ingress Protection: IP40
Release Force: 6.118gf
Differential Travel: 0.040" (1.0mm)
Overtravel: 0.039" (1.0mm)
Operating Position: 0.346" (8.80mm)
Voltage Rating - AC: 250 V
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BASIC SWITCH, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 10A (AC), Mounting Type: Chassis Mount, Circuit: SPDT, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Lever, Straight, Operating Force: 50gf, Ingress Protection: IP40, Release Force: 6.118gf, Differential Travel: 0.040" (1.0mm), Overtravel: 0.039" (1.0mm), Operating Position: 0.346" (8.80mm), Voltage Rating - AC: 250 V.