SSL-LX20R6USBD Lumex Opto/Components Inc.
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: LED BLUE DIFFUSED 6CHIP JUMBO TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Blue
Size / Dimension: 20.00mm Dia
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 120mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10.5V
Lens Color: Blue
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 120°
Height (Max): 13.63mm
Wavelength - Peak: 470nm
Supplier Device Package: 6-CHIP JUMBO
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 22.00mm Dia
Написати відгук
Description: LED BLUE DIFFUSED 6CHIP JUMBO TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Blue, Size / Dimension: 20.00mm Dia, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 120mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 10.5V, Lens Color: Blue, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 120°, Height (Max): 13.63mm, Wavelength - Peak: 470nm, Supplier Device Package: 6-CHIP JUMBO, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 22.00mm Dia.
Інші пропозиції SSL-LX20R6USBD
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSL-LX20R6USBD Виробник : Lumex SSL-LX20R6USBD-91844.pdf Standard LEDs - Through Hole Blue 470nm 120mcd 22mm 120 degree