SSL-LX3044SRD-12V Lumex Opto/Components Inc.
SSL-LX3044SRD-12V.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: LED RED DIFFUSED T-1 T/H
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Color: Red
Mounting Type: Through Hole
Millicandela Rating: 30mcd
Configuration: Standard
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V
Lens Color: Red
Viewing Angle: 60°
Height (Max): 4.60mm
Wavelength - Peak: 660nm
Supplier Device Package: T-1
Lens Transparency: Diffused
Lens Style: Round with Domed Top
Lens Size: 3mm, T-1
Написати відгук
Description: LED RED DIFFUSED T-1 T/H, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Color: Red, Mounting Type: Through Hole, Millicandela Rating: 30mcd, Configuration: Standard, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V, Lens Color: Red, Viewing Angle: 60°, Height (Max): 4.60mm, Wavelength - Peak: 660nm, Supplier Device Package: T-1, Lens Transparency: Diffused, Lens Style: Round with Domed Top, Lens Size: 3mm, T-1.