SSM025PC2DC010N TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1589455&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: CONN PLUG 25POS 30AWG 10IN
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish: Nickel
Color: Multiple, Individual
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 25
Number of Rows: 1
Cable Termination: Crimp
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 25POS 30AWG 10IN, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug to Individual Wire Leads, Contact Finish: Nickel, Color: Multiple, Individual, Length: 0.833' (254.00mm, 10.00"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 25, Number of Rows: 1, Cable Termination: Crimp, Part Status: Active.