SSO32C2A071-40.000M
SSO32C2A071-40.000M Suntsu Electronics, Inc
SSO32C-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc
Description: OSC XO 40.0000MHZ CMOS
Packaging: Bulk
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 55mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 40 MHz
Base Resonator: Silicon
на замовлення 240 шт:
Написати відгук
Description: OSC XO 40.0000MHZ CMOS, Packaging: Bulk, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 55mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 40 MHz, Base Resonator: Silicon.