SSO32L2A481-148.500M
SSO32L2A481-148.500M Suntsu Electronics, Inc.
SSO32L-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: SILICON OSC XO 148.5000MHZ LVDS
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 55mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 148.5 MHz
Base Resonator: Silicon
на замовлення 917 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SILICON OSC XO 148.5000MHZ LVDS, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 55mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 148.5 MHz, Base Resonator: Silicon.