SSO32P2A171-125.000M
SSO32P2A171-125.000M Suntsu Electronics, Inc.
SSO32P-Series.pdf
Виробник: Suntsu Electronics, Inc.
Description: SILI OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.5V
Current - Supply (Max): 70mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 125 MHz
Base Resonator: Silicon
на замовлення 218 шт:
Написати відгук
Description: SILI OSC XO 125.0000MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.5V, Current - Supply (Max): 70mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 125 MHz, Base Resonator: Silicon.