SSP-LXS1827U16A Lumex Opto/Components Inc.
SSP-LXS1827U16A.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: LED T-8MM 46MM SQ 16LED USBLUE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Size / Dimension: 1.82" L x 1.82" W x 0.49" H (46.33mm x 46.33mm x 12.45mm)
Millicandela Rating: 2000mcd
Configuration: 4 x 4
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V
Internal Connection: Common Anode Row, Common Cathode Column
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED T-8MM 46MM SQ 16LED USBLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Size / Dimension: 1.82" L x 1.82" W x 0.49" H (46.33mm x 46.33mm x 12.45mm), Millicandela Rating: 2000mcd, Configuration: 4 x 4, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V, Internal Connection: Common Anode Row, Common Cathode Column, Part Status: Obsolete.