SSP-LXS2447U16A Lumex Opto/Components Inc.
SSP-LXS2447U16A.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: LED T-11MM 62MM SQ 16LED USBLUE
Packaging: Bulk
Color: Blue
Size / Dimension: 2.44" L x 2.44" W x 0.70" H (62.00mm x 62.00mm x 17.74mm)
Millicandela Rating: 2000mcd
Configuration: 4 x 4
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V
Internal Connection: Common Anode Row, Common Cathode Column
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED T-11MM 62MM SQ 16LED USBLUE, Packaging: Bulk, Color: Blue, Size / Dimension: 2.44" L x 2.44" W x 0.70" H (62.00mm x 62.00mm x 17.74mm), Millicandela Rating: 2000mcd, Configuration: 4 x 4, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.5V, Internal Connection: Common Anode Row, Common Cathode Column, Part Status: Obsolete.