SSP-M16MW012C05
SSP-M16MW012C05 Lumex Opto/Components Inc.
SSP-M16MW012C05.pdf
Виробник: Lumex Opto/Components Inc.
Description: LED HB POWER MODULE
Packaging: Box
Color: White, Warm
Wavelength: 3000K
Size / Dimension: 1.969" Dia x 1.689" H (50.00mm x 42.90mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC
Applications: General Purpose Lighting
Base Type: MR16
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED HB POWER MODULE, Packaging: Box, Color: White, Warm, Wavelength: 3000K, Size / Dimension: 1.969" Dia x 1.689" H (50.00mm x 42.90mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: MR16, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSP-M16MW012C05 SSP-M16MW012C05 Виробник : Lumex SSP-M16MW012C05-1177472.pdf LED Lighting Modules WHT 3000K 12V AC/DC 24 DEG 5W