SSP-M16UW012C05
SSP-M16UW012C05 Lumex Opto/Components Inc.
SSP-M16UW012C05.pdf
Packaging: Box
Color: White, Cool
Wavelength: 5000K
Size / Dimension: 1.969" Dia x 1.689" H (50.00mm x 42.90mm)
Configuration: Single
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC
Написати відгук
Description: LED HB POWER MODULE, Packaging: Box, Color: White, Cool, Wavelength: 5000K, Size / Dimension: 1.969" Dia x 1.689" H (50.00mm x 42.90mm), Configuration: Single, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 12V AC/DC, Applications: General Purpose Lighting, Base Type: MR16.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSP-M16UW012C05 SSP-M16UW012C05 Виробник : Lumex SSP-M16UW012C05-1177184.pdf LED Lighting Modules WHT 5000K 12V AC/DC 24 DEG 5W