SSP5018NH-4R7M
SSP5018NH-4R7M Coilmaster Electronics Co., Ltd.
shortformssp5018nh-4r7m.pdf
Виробник: Coilmaster Electronics Co., Ltd.
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 2.1A 0.093Ohm DCR 2020 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук