SSP65R190S2 Super Semiconductor
Виробник: Super Semiconductor
Transistor N-Channel MOSFET; 650V; 30V; 190mOhm; 20A; 150W; -55°C ~ 150°C; SSP65R190S2 SUPER SEMICONDUCTOR TSSP65r190s2
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor N-Channel MOSFET; 650V; 30V; 190mOhm; 20A; 150W; -55°C ~ 150°C; SSP65R190S2 SUPER SEMICONDUCTOR TSSP65r190s2, кількість в упаковці: 10 шт.