Продукція > QLT POWER > SSR-30028ZD1B
SSR-30028ZD1B
SSR-30028ZD1B QLT POWER
SSR_120A.pdf
Виробник: QLT POWER
Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; Ucntrl: 4÷16VDC; 300A; 24÷280VAC; SSR-Z
Type of relay: solid state
Control voltage: 4...16V DC
Max. operating current: 300A
Switched voltage: 24...280V AC
Manufacturer series: SSR-Z
Relay variant: 1-phase
Switching method: zero voltage switching
Indication: LED
Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink
Написати відгук
Category: One Phase Solid State Relays, Description: Relay: solid state; Ucntrl: 4÷16VDC; 300A; 24÷280VAC; SSR-Z, Type of relay: solid state, Control voltage: 4...16V DC, Max. operating current: 300A, Switched voltage: 24...280V AC, Manufacturer series: SSR-Z, Relay variant: 1-phase, Switching method: zero voltage switching, Indication: LED, Caution!: Maximal load current with use of suitable heatsink.