SSR-91-60B
Код товару: 118370
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSR 91-60B SSR 91-60B Виробник : ELCO SRL SSR 91_90.pdf Category: One Phase Solid State Relays
Description: Relay: solid state; SPST-NO; Ucntrl: 10÷30VDC; 2A; max.60VDC; SSR9
Type of relay: solid state
Contacts configuration: SPST-NO
Control voltage: 10...30V DC
Max. operating current: 2A
Switched voltage: max. 60V DC
Manufacturer series: SSR9
Relay variant: 1-phase
Body dimensions: 12.5x29x30.5mm
Terminal pitch: 3.5mm