Продукція > OLIMEX LTD > SSR-DIN-50A-480VAC
SSR-DIN-50A-480VAC Olimex LTD
Виробник: Olimex LTD
Description: SSR-DIN-50A-480VAC
Packaging: Bulk
Output Type: AC
Mounting Type: DIN Rail
Voltage - Input: 3 ~ 32VDC
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 50 A
Approval Agency: CE
Voltage - Load: 0 V ~ 480 V
Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay)
Написати відгук
Description: SSR-DIN-50A-480VAC, Packaging: Bulk, Output Type: AC, Mounting Type: DIN Rail, Voltage - Input: 3 ~ 32VDC, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 50 A, Approval Agency: CE, Voltage - Load: 0 V ~ 480 V, Relay Type: Photo-Coupled Relay (Photorelay).