SSU16-10M
SSU16-10M HellermannTyton
166-90834.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: HELAGUARD METALLIC CONDUIT, EXTR
Material: Stainless Steel 316
Length: 32.81' (10.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -100°C ~ 400°C
Diameter - Outside: 0.650" (16.51mm)
Diameter - Inside: 0.510" (12.95mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Corrosion Resistant
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HELAGUARD METALLIC CONDUIT, EXTR, Features: Self Extinguishing, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Stainless Steel 316, Length: 32.81' (10.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -100°C ~ 400°C, Diameter - Outside: 0.650" (16.51mm), Diameter - Inside: 0.510" (12.95mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Corrosion Resistant, Part Status: Active.
Інші пропозиції SSU16-10M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSU16-10M SSU16-10M Виробник : HellermannTyton 166_90834-1496248.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Metallic Conduit, Extra Flexible, 0.38" (16mm) Dia, SS316, Metal, 32.8 ft/reel