SSU16-25M HellermannTyton
Виробник: HellermannTyton
Description: 16MM CONDUIT STAINLESS 25M
Material: Stainless Steel 316
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -100°C ~ 400°C
Diameter - Outside: 0.650" (16.51mm)
Diameter - Inside: 0.510" (12.95mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Corrosion Resistant
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16MM CONDUIT STAINLESS 25M, Packaging: Bulk, Features: Self Extinguishing, Color: Silver, Material: Stainless Steel 316, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -100°C ~ 400°C, Diameter - Outside: 0.650" (16.51mm), Diameter - Inside: 0.510" (12.95mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Corrosion Resistant.
Інші пропозиції SSU16-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSU16-25M SSU16-25M Виробник : HellermannTyton 166_90835-1496229.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Metallic Conduit, Extra Flexible, 0.38" (16mm) Dia, SS316, Metal, 82 ft/reel