SSU20-25M
SSU20-25M HellermannTyton
166-90836.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: HELAGUARD METALLIC CONDUIT, EXTR
Material: Stainless Steel 316
Length: 82.02' (25.00m)
Type: Wire Loom, Protective Hose
Operating Temperature: -100°C ~ 400°C
Diameter - Outside: 0.800" (20.32mm)
Diameter - Inside: 0.670" (17.02mm)
Type Attributes: Convoluted, Corrugated
Environment Protection: Corrosion Resistant
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HELAGUARD METALLIC CONDUIT, EXTR, Features: Self Extinguishing, Packaging: Bulk, Color: Silver, Material: Stainless Steel 316, Length: 82.02' (25.00m), Type: Wire Loom, Protective Hose, Operating Temperature: -100°C ~ 400°C, Diameter - Outside: 0.800" (20.32mm), Diameter - Inside: 0.670" (17.02mm), Type Attributes: Convoluted, Corrugated, Environment Protection: Corrosion Resistant, Part Status: Active.
Інші пропозиції SSU20-25M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SSU20-25M SSU20-25M Виробник : HellermannTyton 166_90836-1495987.pdf Spiral Wraps, Sleeves, Tubing & Conduit HelaGuard Metallic Conduit, Extra Flexible, 0.50" (20mm) Dia, SS316, Metal, 82 ft/reel