SSW20N60S Super Semiconductor
Виробник: Super Semiconductor
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 190mOhm; 20A; 151W; -55°C ~ 150°C; SSW20N60S SUPER SEMICONDUCTOR TSSW20n60s
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 25 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 190mOhm; 20A; 151W; -55°C ~ 150°C; SSW20N60S SUPER SEMICONDUCTOR TSSW20n60s, кількість в упаковці: 5 шт.