SSW47N60S Super Semiconductor
Виробник: Super Semiconductor
Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 70mOhm; 47A; 391W; -55°C ~ 150°C; SSW47N60S SUPER SEMICONDUCTOR TSSW47n60s