ST2-10B41 Pulse Electronics
ST%2CDST_LT_Split_Bobbin_Plug-in_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH
Packaging: Tray
Size / Dimension: 28.70mm L x 28.70mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.17 lb (77.11 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 1.1VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 220mA, Series 110mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 23.86mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V
Center Tap: No
Part Status: Active
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 1.1VA TH, Packaging: Tray, Size / Dimension: 28.70mm L x 28.70mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.17 lb (77.11 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 1.1VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 220mA, Series 110mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 23.86mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V, Center Tap: No, Part Status: Active.