ST20100B
ST20100B Littelfuse Inc.
littelfuse_power_thermistors_inrush_current_limiting_power_thermistors_st_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: ICL 200 OHM 20% 100MA 9.4MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.370" (9.40mm)
Lead Spacing: 0.100" (2.54mm)
Current - Steady State Max: 100 mA
Part Status: Active
R @ 25°C: 200 Ohms
R @ Current: 6.3 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 200 OHM 20% 100MA 9.4MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.370" (9.40mm), Lead Spacing: 0.100" (2.54mm), Current - Steady State Max: 100 mA, Part Status: Active, R @ 25°C: 200 Ohms, R @ Current: 6.3 Ohms.