ST20100STR SMC DIODE SOLUTIONS
ST20100S.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; TO277B; SMD; 100V; 20A; reel,tape
Type of diode: Schottky rectifying
Mounting: SMD
Max. off-state voltage: 0.1kV
Load current: 20A
Semiconductor structure: single diode
Case: TO277B
Max. forward voltage: 0.68V
Max. forward impulse current: 270A
Kind of package: reel; tape
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; TO277B; SMD; 100V; 20A; reel,tape, Type of diode: Schottky rectifying, Mounting: SMD, Max. off-state voltage: 0.1kV, Load current: 20A, Semiconductor structure: single diode, Case: TO277B, Max. forward voltage: 0.68V, Max. forward impulse current: 270A, Kind of package: reel; tape.