Продукція > KYOCERA AVX > ST205C276MAN03
ST205C276MAN03
ST205C276MAN03 KYOCERA AVX
turbocap.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 27UF 50V X7R 6DIP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Stacked)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Lead Spacing: 0.220" (5.59mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm)
Capacitance: 27 µF
на замовлення 237 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 27UF 50V X7R 6DIP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Stacked), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Stacked DIP, 6 Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.325" L x 0.300" W (8.26mm x 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Lead Spacing: 0.220" (5.59mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.59mm), Capacitance: 27 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ST205C276MAN03 ST205C276MAN03 Виробник : KYOCERA AVX turbocap.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 27uF X7R 20% Tol HIGH CV