Продукція > F&F > ST25-11-24DC
ST25-11-24DC
ST25-11-24DC F&F
Виробник: F&F
Category: Contactors -Installation Modular
Description: Contactor: 2-pole installation; 25A; 24VDC; NC + NO; IP20
Leads: screw terminals
IP rating: IP20
Operating temperature: -25...50°C
Control voltage: 24V DC
Type of contactor: 2-pole installation
Max. operating current: 25A
Mounting: for DIN rail mounting
Contacts configuration: NC + NO
на замовлення 6 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors -Installation Modular, Description: Contactor: 2-pole installation; 25A; 24VDC; NC + NO; IP20, Leads: screw terminals, IP rating: IP20, Operating temperature: -25...50°C, Control voltage: 24V DC, Type of contactor: 2-pole installation, Max. operating current: 25A, Mounting: for DIN rail mounting, Contacts configuration: NC + NO.