Продукція > F&F > ST25-31-24V
ST25-31-24V
ST25-31-24V F&F
Виробник: F&F
Category: Contactors -Installation Modular
Description: Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC; NC + NO x3; IP20
Leads: screw terminals
IP rating: IP20
Operating temperature: -25...50°C
Control voltage: 24V AC
Type of contactor: 4-pole installation
Max. operating current: 25A
Mounting: for DIN rail mounting
Contacts configuration: NC + NO x3
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис ST25-31-24V F&F
Category: Contactors -Installation Modular, Description: Contactor: 4-pole installation; 25A; 24VAC; NC + NO x3; IP20, Leads: screw terminals, IP rating: IP20, Operating temperature: -25...50°C, Control voltage: 24V AC, Type of contactor: 4-pole installation, Max. operating current: 25A, Mounting: for DIN rail mounting, Contacts configuration: NC + NO x3.