ST4-16B10 Pulse Electronics
ST%2CDST_LT_Split_Bobbin_Plug-in_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 41.40mm L x 33.27mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.44 lb (199.58 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 6VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 800mA, Series 400mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 33.27mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 6VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 41.40mm L x 33.27mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.44 lb (199.58 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 6VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 800mA, Series 400mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 33.27mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.