ST40150C SMC DIODE SOLUTIONS
STx40150C.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: THT Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 40A; TO220AB; Ufmax: 0.82V
Mounting: THT
Semiconductor structure: common cathode; double
Case: TO220AB
Type of diode: Schottky rectifying
Max. forward voltage: 0.82V
Kind of package: tube
Load current: 40A
Max. off-state voltage: 150V
Max. forward impulse current: 250A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; THT; 150V; 40A; TO220AB; Ufmax: 0.82V, Mounting: THT, Semiconductor structure: common cathode; double, Case: TO220AB, Type of diode: Schottky rectifying, Max. forward voltage: 0.82V, Kind of package: tube, Load current: 40A, Max. off-state voltage: 150V, Max. forward impulse current: 250A.