Продукція > QLIGHT > ST45L-2-24-RG
ST45L-2-24-RG
  • ST45L-2-24-RG
  • ST45L-2-24-RG
ST45L-2-24-RG QLIGHT
ST45L-series-en.pdf ST45-ST56-ST80-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; ST45L; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/green
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP44
Body dimensions: Ø45x360mm
Manufacturer series: ST45L
Body colour: white
Body material: ABS
Lens dimensions: Ø45mm
Operating temperature: -30...60°C
Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; ST45L; ABS, Type of signaller: signalling column, Colour: red/green, Signalling method: continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP44, Body dimensions: Ø45x360mm, Manufacturer series: ST45L, Body colour: white, Body material: ABS, Lens dimensions: Ø45mm, Operating temperature: -30...60°C, Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18.