Продукція > QLIGHT > ST56LF-2-24-RG
ST56LF-2-24-RG QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; ST56L; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/green
Signalling method: blinking light; continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP44
Body dimensions: Ø56x441mm
Body material: ABS
Lens dimensions: Ø56mm
Operating temperature: -30...60°C
Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; ST56L; ABS, Type of signaller: signalling column, Colour: red/green, Signalling method: blinking light; continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP44, Body dimensions: Ø56x441mm, Manufacturer series: ST56L, Body colour: white, Body material: ABS, Lens dimensions: Ø56mm, Operating temperature: -30...60°C, Related items: LB18; LW18; QL18; QZ18; SL18; SZ18.