ST5R005B
ST5R005B Littelfuse Inc.
littelfuse-power-thermistors-st-datasheet?assetguid=e46b4cee-1033-4843-a514-44955579e19c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: ICL 5 OHM 20% 5A 17.14MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Diameter: 0.675" (17.14mm)
Lead Spacing: 0.310" (7.87mm)
Current - Steady State Max: 5 A
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 100 mOhms
Написати відгук
Description: ICL 5 OHM 20% 5A 17.14MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 0.675" (17.14mm), Lead Spacing: 0.310" (7.87mm), Current - Steady State Max: 5 A, R @ 25°C: 5 Ohms, R @ Current: 100 mOhms.