Продукція > F&F > ST63-40-24ACDC
ST63-40-24ACDC
ST63-40-24ACDC F&F
Виробник: F&F
Category: Contactors -Installation Modular
Description: Contactor: 4-pole installation; 63A; 24VAC,24VDC; NO x4; IP20
Mounting: for DIN rail mounting
Operating temperature: -25...50°C
Leads: screw terminals
IP rating: IP20
Contacts configuration: NO x4
Max. operating current: 63A
Control voltage: 24V AC; 24V DC
Type of contactor: 4-pole installation
Написати відгук
Category: Contactors -Installation Modular, Description: Contactor: 4-pole installation; 63A; 24VAC,24VDC; NO x4; IP20, Mounting: for DIN rail mounting, Operating temperature: -25...50°C, Leads: screw terminals, IP rating: IP20, Contacts configuration: NO x4, Max. operating current: 63A, Control voltage: 24V AC; 24V DC, Type of contactor: 4-pole installation.