Продукція > SHINDENGEN > ST70-27F-7000
ST70-27F-7000 SHINDENGEN
_Shindengen Catalogue 2020.pdf ST70-27F.pdf
Виробник: SHINDENGEN
Category: Unidirectional TVS THT diodes
Description: Diode: TVS; 7kW; 27V; unidirectional; STO220 (SC83 similar)
Type of diode: TVS
Peak pulse power dissipation: 7kW
Max. off-state voltage: 23V
Breakdown voltage: 27V
Semiconductor structure: unidirectional
Case: STO220 (SC83 similar)
Mounting: THT
Leakage current: 5µA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Unidirectional TVS THT diodes, Description: Diode: TVS; 7kW; 27V; unidirectional; STO220 (SC83 similar), Type of diode: TVS, Peak pulse power dissipation: 7kW, Max. off-state voltage: 23V, Breakdown voltage: 27V, Semiconductor structure: unidirectional, Case: STO220 (SC83 similar), Mounting: THT, Leakage current: 5µA.