ST723B3801
ST723B3801 Marathon Special Products
feed-thru-st723b38.pdf
Виробник: Marathon Special Products
Conn Feed-Through Terminal Block 2 POS 25.4mm Screw ST Cable Mount 380A
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук