Продукція > QLIGHT > ST80L-3-24-RAG
ST80L-3-24-RAG
  • ST80L-3-24-RAG
  • ST80L-3-24-RAG
ST80L-3-24-RAG QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; ST80L; ABS
Operating temperature: -30...60°C
Light source: LED
Colour: red/amber/green
Type of signaller: signalling column
Lens dimensions: Ø80mm
Body dimensions: Ø80x457mm
Supply voltage: 24V DC
Body material: ABS
Body colour: white
Signalling method: continuous light
IP rating: IP44
Manufacturer series: ST80L
Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24
на замовлення 2 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP44; ST80L; ABS, Operating temperature: -30...60°C, Light source: LED, Colour: red/amber/green, Type of signaller: signalling column, Lens dimensions: Ø80mm, Body dimensions: Ø80x457mm, Supply voltage: 24V DC, Body material: ABS, Body colour: white, Signalling method: continuous light, IP rating: IP44, Manufacturer series: ST80L, Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24.