Продукція > QLIGHT > ST80LF-BZ-2-24-RG
ST80LF-BZ-2-24-RG QLIGHT
ST80L-series-en.pdf ST45-ST56-ST80-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP23; ST80L; ABS
Operating temperature: -30...60°C
Light source: LED
Colour: red/green
Type of signaller: signalling column
Lens dimensions: Ø80mm
Body dimensions: Ø80x387mm
Supply voltage: 24V DC
Body material: ABS
Body colour: white
Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light
IP rating: IP23
Manufacturer series: ST80L
Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP23; ST80L; ABS, Operating temperature: -30...60°C, Light source: LED, Colour: red/green, Type of signaller: signalling column, Lens dimensions: Ø80mm, Body dimensions: Ø80x387mm, Supply voltage: 24V DC, Body material: ABS, Body colour: white, Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light, IP rating: IP23, Manufacturer series: ST80L, Related items: LB24; LW24; QL24; QZ24; SL24; SZ24.