Продукція > QLIGHT > ST80MLF-BZ-3-24-RAG
ST80MLF-BZ-3-24-RAG
  • ST80MLF-BZ-3-24-RAG
  • ST80MLF-BZ-3-24-RAG
ST80MLF-BZ-3-24-RAG QLIGHT
ST80L-series-en.pdf ST45-ST56-ST80-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP23; ST80L; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/amber/green
Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP23
Manufacturer series: ST80L
Operating temperature: -30...60°C
Body dimensions: Ø80x320mm
Body material: ABS
Related items: TWA80; TWS80
Body colour: white
Lens dimensions: Ø80mm
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Signalling Columns, Description: Signalling column; red/amber/green; LED; 24VDC; IP23; ST80L; ABS, Type of signaller: signalling column, Colour: red/amber/green, Signalling method: blinking light; buzzer; continuous light, Light source: LED, Supply voltage: 24V DC, IP rating: IP23, Manufacturer series: ST80L, Operating temperature: -30...60°C, Body dimensions: Ø80x320mm, Body material: ABS, Related items: TWA80; TWS80, Body colour: white, Lens dimensions: Ø80mm.