ST8100STR SMC DIODE SOLUTIONS
ST8100S.pdf
Виробник: SMC DIODE SOLUTIONS
Category: SMD Schottky diodes
Description: Diode: Schottky rectifying; TO277B; SMD; 100V; 8A; reel,tape
Max. off-state voltage: 0.1kV
Case: TO277B
Max. forward impulse current: 150A
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Type of diode: Schottky rectifying
Semiconductor structure: single diode
Max. forward voltage: 0.62V
Load current: 8A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Schottky diodes, Description: Diode: Schottky rectifying; TO277B; SMD; 100V; 8A; reel,tape, Max. off-state voltage: 0.1kV, Case: TO277B, Max. forward impulse current: 150A, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Type of diode: Schottky rectifying, Semiconductor structure: single diode, Max. forward voltage: 0.62V, Load current: 8A.