ST8R001B
ST8R001B Littelfuse Inc.
littelfuse-power-thermistors-st-datasheet?assetguid=e46b4cee-1033-4843-a514-44955579e19c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: ICL 8 OHM 20% 1A 10.92MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.430" (10.92mm)
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Steady State Max: 1 A
R @ 25°C: 8 Ohms
R @ Current: 500 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ICL 8 OHM 20% 1A 10.92MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.430" (10.92mm), Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Steady State Max: 1 A, R @ 25°C: 8 Ohms, R @ Current: 500 mOhms.