ST8R003B
ST8R003B Littelfuse Inc.
littelfuse_power_thermistors_inrush_current_limiting_power_thermistors_st_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.625" (15.88mm)
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Current - Steady State Max: 3 A
R @ 25°C: 8 Ohms
R @ Current: 280 mOhms
Написати відгук
Description: ICL 8 OHM 20% 3A 15.88MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.625" (15.88mm), Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Current - Steady State Max: 3 A, R @ 25°C: 8 Ohms, R @ Current: 280 mOhms.