ST8R006B
ST8R006B Littelfuse Inc.
littelfuse-power-thermistors-st-datasheet?assetguid=e46b4cee-1033-4843-a514-44955579e19c
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: ICL 8 OHM 20% 6A 24.76MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.975" (24.76mm)
Lead Spacing: 0.300" (7.62mm)
Current - Steady State Max: 6 A
R @ 25°C: 8 Ohms
R @ Current: 135 mOhms
Написати відгук
Description: ICL 8 OHM 20% 6A 24.76MM, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Diameter: 0.975" (24.76mm), Lead Spacing: 0.300" (7.62mm), Current - Steady State Max: 6 A, R @ 25°C: 8 Ohms, R @ Current: 135 mOhms.