Продукція > QLIGHT > STA25SLM-4-24-RAGB
STA25SLM-4-24-RAGB
  • STA25SLM-4-24-RAGB
  • STA25SLM-4-24-RAGB
STA25SLM-4-24-RAGB QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green/blue; LED; 24VDC; IP44
Colour: red/amber/green/blue
IP rating: IP44
Light source: LED
Related items: STAWB25
Type of signaller: signalling column
Manufacturer series: STA25SLM
Operating temperature: -30...50°C
Lens dimensions: Ø25mm
Body dimensions: Ø25x458mm
Supply voltage: 24V DC