Продукція > QLIGHT > STA25SLM-5-24-RAGBW
STA25SLM-5-24-RAGBW
  • STA25SLM-5-24-RAGBW
  • STA25SLM-5-24-RAGBW
STA25SLM-5-24-RAGBW QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/amber/green/blue/white; LED; 24VDC; IP44
Colour: red/amber/green/blue/white
IP rating: IP44
Light source: LED
Related items: STAWB25
Type of signaller: signalling column
Manufacturer series: STA25SLM
Operating temperature: -30...50°C
Lens dimensions: Ø25mm
Body dimensions: Ø25x488mm
Supply voltage: 24V DC