Продукція > QLIGHT > STA35SL-2-24-RG
STA35SL-2-24-RG
  • STA35SL-2-24-RG
  • STA35SL-2-24-RG
STA35SL-2-24-RG QLIGHT
STA35SL-series-en.pdf STA35SL-ins-en.pdf
Виробник: QLIGHT
Category: Signalling Columns
Description: Signalling column; red/green; LED; 24VDC; IP44; STA35SL; ABS
Type of signaller: signalling column
Colour: red/green
Signalling method: continuous light
Light source: LED
Supply voltage: 24V DC
IP rating: IP44
Body dimensions: Ø35x129mm
Manufacturer series: STA35SL
Body colour: black
Body material: ABS
Lens dimensions: Ø35mm
Operating temperature: -30...50°C